Мексиканська гастровечiрка

Андрій Дромов ведучий програми “Готуємо разом” на телеканалі “Інтер”

Забронювати квиток
zaxid

Про захід

Ми запрошуємо вас на наш другий захід з супер шеф-кухарем Андрієм Дромовим! Вас чекає насичена розважальна програма з музичним супроводом і неймовірно смачним меню!

Місце проведення

Місце проведення

Вся дія буде проходити на зеленій галявині під відкритим небом і сподіваємося, що погода нам не завадить.

Місце проведення

Музика

Маріачі (ісп. Mariachi) - один з найпоширеніших жанрів мексиканської народної музики, який є невід'ємною частиною традиційної та сучасної мексиканської культури і здобув популярність у багатьох регіонах Латинської Америки, Іспанії, а також у прилеглих регіонах південного заходу США, де проживає значна кількість мексиканців . Маріачі утворився на основі іспанської народної музики Андалусії з впливом музики інших народів Середземномор'я і місцевих індіанських виконавців. Батьківщиною мексиканського маріачі вважається штат Халіско зі столицею в місті Гвадалахара.

Розваги

Ми в свою чергу подаруємо вам не забуваються розвага і емоції, а так само усі страви будут готувати для вас на ваших очах.

Місце проведення
Місце проведення

Дрес-код

У звичайному житті мексиканці одягаються досить скромно. Слід надавати перевагу футболки та джинси, легкі штани або сорочки, а для жінок - спідниці середньої довжини і легкі сукні або сарафани.

Фото

Для вас буде працювати наш фотограф Олег Самойленко. Впевнені, що фотозона в стилі Дикого Заходу вам сподобається.

Місце проведення
bg

Гастрономічна вечеря

Заповніть свої дані і вкажіть кількість квитків

Контакти

Місце проведення

Адреса: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 29

Захід почнеться о 19:00